kw. 16


Szukając skutecznego zabezpieczania przeciwko uciekaniu kotów z posesji często spotykamy się z różnego rodzaju wolierami, które dodatkowo szpecą ogród. Zamiast projektować różnego rodzaju przeszkody, które prędzej czy później kot pokona możesz zastosować elektroniczny kojec dla kota. Pozwoli to Twojemu kotu na swobodne korzystanie z całego ogrodu, a dodatkowo zyskasz pewność, że pupil nie oddali poza posesję.

Elektryczny pastuch dla kota

Urządzenie typu niewidoczne ogrodzenie dla kota zostało wykonane przez francuską markę Num’axes. Produkt tej firmy cechują się wysoką jakością, a przede wszystkim bezpieczeństwem i skutecznością działania. Potwierdzeniem tego jest certyfikat ECMA. Tego typu elektryczny pastuch dla kota doskonale sprawdzi się nie tylko dla kotów, ale także małych psów zarówno dla tych z krótszą jak i dłuższą sierścią.

Niewątpliwą zaletą systemu niewidoczne ogrodzenie Canicalm Small jest obroża zasilana na akumulatorek, który można ładować dzięki dołączonej do zestawu stacji dokującej. Jedno pełne ładowanie pozwala na nieprzerwaną pracę nawet to 80 godzin! Obroża elektroniczna dla małego psa lub kota posiada regulację siły impulsów oraz system ostrzegania dźwiękowego, w sytuacji gdy pupil zbliża się do wyznaczonej granicy. Niewidzialna bariera marki Num’axes jest w stanie obsłużyć do 800 metrów długości przewodu. Obroża jest odporna na wszelkie warunki atmosferyczne oraz głębokie zanurzenia w wodzie.

Autor admin
Odpowiedz